GieldaStron.pl

jtemplate.ru - free extensions for joomla
Witamy, Gościu
Username: Password: Zapamiętaj mnie

TEMAT: KUPIĘ STRONY ZARABIAJĄCE W ADSENSE

KUPIĘ STRONY ZARABIAJĄCE W ADSENSE 7 lata 7 miesiąc temu #86

  • admin
  • admin Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • Posty: 3
  • Oklaski: 0
Temat grzecznościowy, nie nasz - prośba użytkownika - Marcina.

Jestem zainteresowany zakupem stron zarabiających w google AdSense. Maksymalna cena to 5-7 tys zł. Ruch powinien pochodzić z google, najlepiej z jak największą liczbą nowych użytkowników(chociaż powracający też nie są tacy źli ;) )

Interesują mnie strony nie wymagające ciągłego aktualizowania, tj. wrzucania nowych, aktualnych materiałów(jak np. strony z wynikami meczów czy najnowszymi plotkami na temat gwiazd), lecz dochód możliwe jak najbardziej pasywny, utrzymujący stały ruch na stabilnym poziomie(np. jakieś strony dla hobbystów, o hodowli chomików, rybek akwariowych itp. -> informacje zawarte na stronie są cięgle aktualne, chomiki nagle nie zaczną odżywiać się czekoladą i mieszkać na drzewach)

Strona powinna posiadać ruch przynajmniej 100 UU dziennie, z potencjałem rozwoju w wypadku dobrego wypozycjonowania.

Im więcej dostarczonych danych, tym więcej jestem w stanie zapłacić za stronę, bo tym lepiej jestem w stanie ocenić ryzyko związane z jej zakupem. Zatem liczą się przede wszystkim dane z google analytics, google AdSense oraz opis sposobu pozycjonowania strony/jej historii itp.

Kontakt na gg: 10683530
przez maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Time to create page: 0.058 seconds