GieldaStron.pl

jtemplate.ru - free extensions for joomla
sprzedam kulinarny (społecznościowy) serwis kulinarny
Opis witryny / domeny / aplikacji:

kulinarny serwis internetowy sprzedam

wielkie możliwości...

wraz z filmikami, bazą użytkowników, FanP, kanał YouT..

 

tel: 508-619-141

 

 

Portal www.xbox.com.pl + FORUM + SKLEP
Opis witryny / domeny / aplikacji:

 

Portal poświęcony jest tematyce XBOX.

Sprzedaję go ponieważ nie mam już czasu zajmować się stroną a nie chciał bym żeby moja cała praca związana ze stroną poszła na marne.

 

Zbudowany jest on na platformie WORDPRESS, dzięki czemu jego konfiguracja jest banalnie prosta.

Strona posiada obecnie zielony przystosowany do XBOX kolor i wygląd przypominający styl METRO w Windows 8 i konsoli XBOX 360. W razie wyjścia nowego XBOXA na rynek którego logo podobno ma być koloru niebieskiego w stronie wystarczy zmienić motyw kolorystyczny który zapisany jest w ustawieniach.

Średnia odwiedzin dziennie strony to obecnie około 250, w czasach gdy pisaliśmy na niej więcej newsów było ich nawet 600 !!! Po wpisaniu słowa XBOX strona znajduje się na drugiej stronie, jeszcze kilka miesięcy temu była na pierwszej więc bez problemu może tam wrócić jeśli włożymy w nią trochę pracy.

 

 

Domena opłacona jest do : 2013-09-03, a hosting do : 2013-01-26, rejestracja domeny to ok  2002 rok !!!

 

Portal posiada pod domenę : www.forum.xbox.com.pl – na której jest postawione lecz jeszcze nie dokończone forum.

Jest tez pod domena : www.sklep.xbox.com.pl na której w 5 minut bez problemu w banalny sposób każdy nawet nie mający wielkiego pojęcia o komputerach może postawić sklep internetowy np. : os commerce – wystarczy wejść w menu wybrać sklep który chcemy instalować kliknąć zainstaluj i po 5 minutach na tej poddomenie mamy sklep do którego możemy dodawać towary, np. gry na XBOXA, akcesoria itd. !!!

 

Wraz z witryną sprzedaje wszystkie Newsy, recenzje oraz poradniki Gamescore, które dotychczas został opublikowane.  Dołączam też konto na Twitterze i facebook !!!

Po wpłacie wylicytowanej kwoty prześlę kody AuthInfo potrzebne do cesji domen, prześlę kopie całego serwisu wraz z bazą SQL, wszystkie hasła i logony do wszystkich maili, poddomen, kont na twitterze i facebooku itd.

W razie problemów pomogę też z konfiguracją strony, sklepu i forum.

 


 

Oczywiście największą zaletą strony jest jej niepowtarzalna domena www.xbox.com.pl pod którym ona się znajduje i można ją obejrzeć. Nie mówiąc o prestiży na stronie też można nieźle zarobić wkładają w nią trochę pracy, wystarczy się dogadać z wydawcami gier i umieszczać na niej ich reklamy ( obecnie są tam nasze reklamy google na których zarabiamy, ale po zakupie bez problemu dodasz tam swoje reklamy na których będziesz zarabiać ), oczywiście można też dostawać od nich gry do testów itd.. Wystarczy poświecić jej godzinę dziennie żeby zarobić, ja niestety tej godziny nie mam dla tego muszę się z nią rozstać :(

 

 

 

Zapraszam do licytacji bo prędko aukcji z takim adresem nie znajdziecie !!!

Serwis Trust Rank trustrank.pl ważne od Page Rank
Opis witryny / domeny / aplikacji:

TRUST RANK - wskaźnik zaufania strony względem wyszukiwarek!

 

I w końcu doczekaliśmy się kolejnego ewenementu w dziedzinie pozycjonowania jakim jest Trust Rank.

 

Trust Rank to nowoczesny system do zliczania wartości domeny po przez zaufanie jej względem wyszukiwarek takich jak Yahoo, Google, Babylon. W latach 2004 wyszukiwarki egzekwowały strony względem Page Rank, ale od nie dawna wyszło na jaw, że obecne własnie są kwalifikowane po przez Trust Rank, czyli wskaźnik Rank Zaufania.

 

Link do strony >> kliknij tutaj <<

 

Strona typu Page-Rank w pl warta jest 227.000zł, ale dość duża dla nich jest konkurencja! Trust może być o wiele droższy, a w zasadzie nie ma jeszcze stron o tej tematyce w Polsce!!!

 

 

Tak się składa, że po latach walki o tę domenę w końcu jako jedyni Polacy zdobyliśmy ją, a było ciężko. Dziś postanawiam wystawić domenę jak i opcjonalnie serwis na sprzedaż, ale za rozsądną kwotę.

 

Ten serwis to przyszłość gdyż niebawem wszyscy będą przeglądać Trust Rank zamiast mniej znaczącego Page Rank.

 

Masz pytania? Pisz: redakcje@gmail.com    Tel:  507-636-528

Domena i Sklep Zoologiczny Kubazoo.com - PR 3!
Opis witryny / domeny / aplikacji:

 

Witam Państwa

 

Oferuję odsprzedaż domeny kubazoo.com (Google page rank - 3) wraz z internetowym sklepem zoologicznym dostępnym pod adresem http://www.kubazoo.com . Kupując tę domenę zyskują Państwo możliwość niemal natychmiastowego rozpoczęcia sprzedaży artykułów zoologicznych pod adresem kubazoo.com. Sklep jest w wersji dwujęzycznej - polskiej i angielskiej. Można oczywiście zrezygnować z prezentowania oferty w jęz. angielskim, jednak uprzedzam, że zainteresowanie klientów z zagranicy jest spore i przy pojawiających się dzisiaj możliwościach zaoferowania sensownych kosztów wysyłki za granicę przez firmy kurierskie, na pewno warte uwagi. Znaczny procent w bazie klientów sklepu stanowią klienci z zagranicy.

Cena dotyczy przede wszystkim domeny - Domena posiada Google pagerank 3 i cieszy się zaufaniem wyszukiwarek. Mimo że sklep zawiesił działalność w 2010 roku i wyświetla informację o tym, do dzisiaj co dziennie otrzymuję telefony od klientów w sprawie zakupu produktów zoologicznych. Kupując zaufaną domenę pomijają Państwo bardzo nieciekawy etap oczekiwania na darmowy ruch w sklepie internetowym - zaczynając od zera taki etap trwa od ok. pół roku do nawet 2 lat, kiedy to można oprzeć sprzedaż na klientach kierowanych bezpłatnie na stronę przez wyszukiwarki. 

W przypadku zakupu domeny ze sklepem kubazoo.com wystarczy zaktualizować sobie ofertę i ceny, i można rozpocząć sprzedaż. Kategorie i produkty można oczywiście dowolnie dostosowywać do swoich wymagań - tworzyć nowe, usuwać, grupować, promować itd. Można masowo dodawać/edytowac produkty. Oczywiście mogą Państwo zainstalować sobie dowolny inny sklep czy portal pod tym adresem.

Na stronie sklepu zostały przeprowadzone prace optymalizacyjne pozwalające na lepszą indeksację strony w 
wyszukiwarkach. Dodatkowo, wraz z oprogramowaniem sklepu otrzymują Państwo zakupione oddzielnie przeze mnie profesjonalne oprogramowanie generujące tzw. przyjazne linki - oprogramowanie to działa na stronie i bardzo skutecznie przeciwdziała m.in. problemowi tzw. "duplicate content", co bywa problemem wielu sklepów internetowych. Licencja przewiduje wieczyste użytkowanie tego oprogramowania w domenie kubazoo.com.

Integracja z porównywarkami cen - otrzymują Państwo również pliki eksportu oferty do porównywarek. Plików jest kilka i zostały stworzone na potrzeby kilku największych porównywarek. Został zainstalowany specjalny skrypt wykonany na moje zamówienie, który jest silnikiem wspierającym generowanie oferty dla poszczególnych porównywarek cen. W razie potrzeby utworzenia jakichś dodatkowych plików dla porównywarek (raczej nie będzie to potrzebne, bo pliki oferty są dość uniwersalne), skontaktuję nabywcę domeny z twórcą skryptu. Ponieważ ja opłaciłem już stworzenie głównego silnika oprogramowania, za dodatkowe porównywarki opłata będzie symboliczna.

Osoba, która zakupi domenę i sklep otrzyma ode mnie dodatkowo: 1 profesjonalnie zredagowany, unikalny opis dowolnie wskazanej nowej kategorii produktów zoologicznych do zamieszczenia w sklepie LUB 3 unikalne opisy różnych produktów zoologicznych, oraz 1-miesięczne wsparcie merytoryczne dotyczące prawidłowego redagowania opisów produktów, tak aby osiągnąć jak najwyższe pozycje w wynikach wyszukiwania dotyczących tych produktów. 

Przede wszystkim jednak, dokonując zakupu na tej aukcji wchodzą Państwo w posiadanie zaufanej domeny internetowej kubazoo.comco ma kluczowe znaczenie dla jak najszybszego osiągnięcia zadowalających wyników sprzedaży, niezależnie od tego czy skorzystają Państwo z aktualnie zainstalowanego oprogramowania sklepu, czy umieszczą Państwo inne pod tym adresem.


Oprogramowanie sklepu jest oparte na skrypcie Zen-Cart Special Edition opracowanym przez krakowską firmę 
Altkomp. W ostatnich dniach konsultowałem z programistami z tej firmy czy istnieje potrzeba aktualizacji 
oprogramowania do najnowszej wersji i po audycie strony stwierdzono, że nie ma takiej potrzeby, ponieważ strona jest optymalnie skonfigurowana zarówno pod względem bezpieczeństwa jak i SEO. Oczywiście nowy właściciel strony może przeprowadzić taką aktualizację na własne życzenie. Sklep posiada ogromne możliwości konfiguracji, których wymieniania tutaj nawet się nie podejmuję.

W razie pytań proszę telefonować pod numer 696 485136.

UWAGA - aktualnie w sklepie wyświetlane są reklamy Google Adsense, ale oczywiście wyłączymy to po zakupie na aukcji. Sklep aktualnie znajduje się na serwerze przejściowym, gdzie oczekuje na nowego właściciela.

 

Zapraszam do licytacji - cena jest okazyjna, to będzie dobra inwestycja!

 

Strona ogólnopolskiej gazety
Opis witryny / domeny / aplikacji:

Witam,


Na sprzedaż mam stronę ogólnopolskiej gazety-dziennika. Odsłon ponad 1000 000 miesięcznie, więcej info na 'priv' - login mateuszd

Sprzedam profesjonalny serwis randkowy z darmowym wideo czatem .
Opis witryny / domeny / aplikacji:

Polsko - angielska strona randkowa. Darmowy wideo czat , gry dla dwojga , wirtualne miasto oraz wiele innych.

Portal z domeną karkonosze-noclegi.pl
Opis witryny / domeny / aplikacji:

Domena ma ponad 3 lata i jest wypozycjonowana na tak popularne frazy jak Karkonosze noclegi, noclegi Karkonosze itp.

 

Sprzedam cały portal, czyli grafikę, domenę, bazę klientów obecnych oraz potencjalnych, można również korzystać z zawartej treści (opisy ewentualnych wycieczek i atrakcji turystycznych).

 

Niestety z uwagi na sprawy osobiste nie mam czasu zajmować się portalem w takim stopniu w jakim bym chciał. Strona ma duży potencjał, wystarczy trochę pracy i można stworzyć opłacalny biznes.

 

Można kontynuować prowadzenie bazy noclegowej, można również wykorzystać chwytliwą domenę dla strony pensjonatu, willi itp.

 

 

Portal oparty jest na Joomla 1.5, natomiast komponent odpowiedzialny za ogłoszenia noclegowe to Hotel Guide. Sam komponent jest dość stary, obecnie jest dostępna nowsza, dużo bardziej rozbudowana wersja, którą warto przeinstalować. Tak jak pisałem ja już nie mam na to niestety czasu i chętnie oddam portal w dobre ręce.

 

Sama domena jest opłacona w jednym z najlepszych hostingów w Polsce aż do dnia 04-06-2014.

 

!!! AUTORSKI SERWIS AUKCYJNY !!! NOWOŚĆ !!! FVAT
Opis witryny / domeny / aplikacji:
 
 
Serwis Aukcyjny JMLnet

 

SERWIS AUKCYJNY
Serwis można przeglądać pod adresem:
Aukcje.JMLnet.pl
Przedmiotem sprzedaży jest nowoczesny, autorski serwis aukcyjny, stworzony z uwzględnieniem najnowszych standardów programowania co gwarantuje poprawność oraz bezpieczeństwo działania (również przy dużej liczbie odwiedzających) i elastyczność przy wprowadzaniu modyfikacji.
Jako jedyni na rynku oferujemy 12-to miesięczną gwarancję oraz pełne wsparcie we wdrożeniu i obsłudze serwisu!
Zarabiaj dzięki serwisowi który umożliwia pobieranie opłat za takie opcje jak:
 • dodanie aukcji;
 • dodanie aukcji kup teraz;
 • dodanie aukcji z opcją kup teraz;
 • dodanie ogłoszenia;
 • promowanie dodawanych przedmiotów:
  • pogrubianie;
  • podświetlanie;
  • wyróżnianie;
  • strona główna;
 • prowizje od sprzedaży;
 • innych płatnych opcjach:
  • cena minimalna;
  • cena kup teraz;
  • dodanie zdjęć;
  • planowanie wystawienie;
 • bannery reklamowe;
Wszystkie wymienione opcje płatne można dowolnie włączać i wyłączać oraz ustalać dowolne stawki za nie.
Strona jest czytelna i estetycznie wykonana. Przyjazna kolorystyka przyciąga uwagę a przejrzystość serwisu umożliwia sprawne poruszanie się po nim nawet początkującym ‘aukcjowiczom’.
Serwis oferują pełną obsługę użytkowników a także dodawanych przedmiotów przez użytkowników, poprzez przyjazny i intuicyjny panel administracyjny.
W celu przetestowania części użytkowej zapraszamy do rejestracji w serwisie lub skorzystania z konta testowego;
Login: Testowy Hasło: test
Prezentowana aplikacja nie wymaga jakiejkolwiek wiedzy w zakresie HTML lub programowania.
Dzięki zastosowaniu najnowszych standardów programowania serwis został zoptymalizowany do działania przy wysokiej liczbie odwiedzających.
Przykładowe elementy wpływające na szybkość i wydajność działania aplikacji:
 • zastosowanie PHP5 oraz MySQL;
 • skrypt budowany obiektowo;
 • część wizualna oparta o SMARTy;
 • aktywne CACHE dla części użytkowej serwisu;
PHP5 MySQL SMART
Rozsyłanie wszystkich ważnych powiadomień do użytkowników (np. informacje o sprzedaży, kupnie, zakończeniu wyświetlania przedmiotu itp.) odbywa się w pełni automatycznie bez ingerencji obsługi serwisu dzięki funkcji CRON;

CRON

Część wizualna serwisu została stworzona z zastosowanie CSS3, HTML5, JS, Ajax;
CSS3 HTML5 JS Ajax
Dzięki zastosowaniu mod_rewriteserwis posiada przyjazne linki które ułatwią pozycjonowanie serwisu w wyszukiwarkach
mod_rewrite
Wszelkie płatności on-line obsługiwane są poprzez system DotPay lub PayPal;
DotPay DotPay
Strona jest zbudowana w taki sposób aby wyświetlała się poprawnie w najpopularniejszych przeglądarkach: Chrome, FireFox, Internet Explorer, Opera, Safari;
Chrome FireFox Internet Explorer Opera Safari
Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową specyfikacją funkcji serwisu.

Przedmiotem aukcji jest:
 1. skrypt aukcyjny v2.4;
 2. możliwość korzystania z jednej kopii naszego skryptu pod jedną domeną;
 3. na życzenie - instalacja serwisu na wskazanym serwerze;
 4. miesięczne wsparcie w obsłudze serwisu;
 5. 12 miesięczna gwarancja na skrypt;
 1. po zakończeniu aukcji, zwycięzca otrzyma dane konta bankowego na które należy wpłacić wylicytowaną kwotę w ciągu 7 dni;
 2. w dniu zaksięgowania wpłaty, serws zostanie przekazany kupującemu
 3. od dnia przekazania serwisu kupujący ma zagwarantowaną 30 dniową pomoc oraz gwarancję
 
W razie jakichkolwiek pytań zapraszam do kontaktu
od poniedziałku do piątku od 10 do 18

email telefon gadu-gadu
Poglądowe zrzuty ekranu serwisu aukcyjnego:
Serwis Aukcyjny JMLnet Serwis Aukcyjny JMLnet
Serwis Aukcyjny JMLnet
Serwis Aukcyjny JMLnet Serwis Aukcyjny JMLnet
Przed zakupem prosimy o zapoznanie się z treścią licencji.
Zakup oznacza akceptację licencji.
W razie jakichkolwiek pytań zapraszam do kontaktu
od poniedziałku do piątku od 10 do 18

email telefon gadu-gadu
PODEJMĘ WSPÓŁPRACĘ / SPRZEDAM DWA PORTALE OGŁOSZENIOWE
Opis witryny / domeny / aplikacji:

Podejmę współpracę / sprzedam

Witam Państwa
Jestem właścicielem dwóch internetowych portali ogłoszeniowych wymagających rozruchu. Były tworzone na zamówienie i według specyfikacji mojego autorstwa. Szukam inwestorów z pomysłem i zapleczem ludzi, chcących nawiązać współpracę polegającą na rozwijaniu portali, tworzeniu kampanii promocyjnych i wdrażaniu portali na rynek. Jestem skłonny użyczyć/wydzierżawić portale w oparciu o umowę cywilną. Zainteresowanych kupnem, również zapraszam do rozmowy. Działam z ramienia uczciwej firmy będącej płatnikiem VAT.
Przedmiotem ogłoszenia, są:


1. Rozbudowany i wielojęzyczny portal ogłoszeniowy zorientowany na handel samochodami ciężarowymi, sprzętem ciężkim i częściami.
Portal widnieje pod adresem http://www.truck-offers.eu . Został stworzony w 2009 roku, w oparciu o autorski interfejs umożliwiający rozwijanie frontendu w pięciu językach – polskim, niemieckim, angielskim, rosyjskim i francuskim. 
Portal posiada rozwijalne kategorie, przy których wyświetlana jest aktualna ilość dodanych ogłoszeń. Użytkownicy podczas rejestracji mogą ustawić swoją lokalizację na mapie google i wybrać preferowane języki korespondencyjne. W ramach konta można dodawać ogłoszenia, promować je (pogrubienie / strona główna), jak również prowadzić korespondencję z innymi użytkownikami serwisu. 
Portal zintegrowany został z systemem płatności dotpay. Korzystanie z serwisu wiąże się z wykupieniem pakietu ogłoszeń.


2. Projekt stworzony z myślą o przedsiębiorcach z całej Polski działających w branży przemysłu wydobywczego (surowce i minerały), którzy chcą reklamować swoje usługi i towary za pośrednictwem Internetu. Portal dostępny jest pod adresem http://www.kopalnie.info
Możliwości, które oferuje portal, to dodawanie wpisów (wraz z mapą) do każdej z kategorii i dodawanie ogłoszeń sprzętu i usług. 
Po rejestracji każdy użytkownik dostaje możliwość korzystania z serwisu za darmo przez okres 31 dni. Dłuższe korzystanie z portalu wiąże się z wykupieniem abonamentu na określony czas (płatności obsługiwane przez firmę przelewy24.pl). 
Kopalnie.info są projektem tworzonym na przestrzeni ostatnich kilku miesięcy. Oprócz kompletnego dopracowania portalu pod względem technicznym i stworzenia regulaminu, wykonana została indetyfikacja wizualna w postaci logotypu, papieru firmowego i wizytówek. 
Na potrzeby rozwoju portalu, została sporządzona baza kopalnii licząca ponad 200 pozycji. 
Oba portale zostały wykonane profesjonalnie, z uwzględnieniem aktualnych standardów tworzenia stron internetowych. Przy tworzeniu każdego, udział brały co najmniej 3 zewnętrzne firmy. Czas pracy poświęcony na każdy portal to conajmniej kilkaset godzin. Tłumaczenia zostały wykonane przez warszawskie biuro tłumaczeń Dortekst z siedzibą na al. Jerozolimskich. 

Zainteresowanym firmom przedstawię dokładne specyfikacje i testowe dane dostępowe. 

Oferty i zapytania proszę słać na adres e-mail: kontakt@kopalnie.info. Telefon kontaktowy: 600-069-150

Pozdrawiam serdecznie

Samnet

Sprzedam działający e-biznes.
Opis witryny / domeny / aplikacji:

Sprzedam działający e-biznes.

Oferta obejmuje całościowe przejęciu funkcjonującego biznesu: tj. znak towarowy, bazę kilku tysięcy klientów, bazę 200 oferentów, szeroką bazę mailingową, domenę, serwer, profesjonalną aplikację z panelami: administratora, Newsletter, panel rabatów, menadżera sprzedaży, oferenta i Klienta oraz panelem księgowym w zakresie raportowania i fakturowania sprzedaży, a ponadto profesjonalny profil na Facebooku łącznie z ponad 2000 fanów , profil na NK, Twitter, Blip oraz firmowego bloga. Realizacji transakcji z klientami odbywa się za pośrednictwem centrów rozliczeniowych.  Proces obsługi transakcji, obsługi Klientów i oferentów jest w pełni zautomatyzowany. Dodatkowo nowy właściciel otrzyma know-how, wsparcie posprzedażowe,  logo, banery, zaopiniowane przez prawników umowy o współpracy z partnerami i menadżerami sprzedaży. Istnieje możliwość kontynuacji współpracy ze sprawdzonym informatykiem i menadżerami sprzedaży.

 

Portal jest rozwojowy.

Wszystkich dodatkowych informacji udzielę mailowo osobom zainteresowanym kupnem.

 

Sprzedam strony
Opis witryny / domeny / aplikacji:

Witam,


nasze wydawnictwo PPHouse.pl sprzedaje kilka portali internetowych w celu pozyskania funduszy na bardziej dochodowy projekt.
Sprzedajemy 3 portale. Każdy portal to zarabiający 500-700 zł miesięcznie portal ogłoszeniowy połączony z regionalną e-gazetką. Cieszą się dużą popularnością.
Razem z portalem sprzedajemy plan marketingowy na 2013 rok z celem 1500 zł miesięcznie od 2014 roku.

Zależy nam na czasie, dlatego ceny będą nieco niższe.
Konkretnie 1000-1500 zł (droższe oczywiście bardziej zarobkowe).
Każdemu Klientowi oferujemy 14 dniową gwarancję w postaci pomocy technicznej w kwestiach technicznych jak i marketingowych. Od zera (instalacja, import bazy, etc.) do zarabiania.

Chętnych prosimy o kontakt na biuro@pphouse.pl lub na PW.

Pozdrawiam,
Paweł Pochroń

Duży serwis z ogłosz. motoryzacyjnymi TOP10 google
Opis witryny / domeny / aplikacji:

NA SPRZEDAŻ SERWIS WWW.AUTOSPRZEDAJ.PL

 

Serwis działa i ciągle się rozwija od 2010 roku. Jesteśmy w top10 google dla jednego z najbardziej konkurencyjnych haseł w branży motoryzacyjnej: ogłoszenia motoryzacyjne.

 

W naszym serwisie publikuje ogłoszenia 46 autokomisów i ich liczba z dnia na dzień rośnie. Mamy też wielu użytkowników prywatnych aczkolwiek do tej pory stawialiśmy na rozwój i kontakt z klientami biznesowymi czyli z autokomisami i dealerami samochodowymi. Na dzień dzisiejszy mamy około 2530 aktualnych ogłoszeń.

 

Nasze konto na FB ma już 1641 fanów. Serwis jest polecany przez użytkowników prywatnych o czym świadczą pozytywne wpisy na różnych forach internetowych np. forum.gazeta.pl

 

Jednym z istotniejszych kroków jaki w ostatnim czasie poczyniliśmy było zakupienie i wdrożenie w serwisie oprogramowania "Automarket" firmy Aprosofthttp://www.aprosoft.pl/ umożliwiającego autokomisom z całej polski eksportowanie do naszego serwisu swoich ofert w 100% automatycznie. Takim oprogramowaniem posługuje się np.gratka, otomoto i inne wiodące na rynku ogłoszeń firmy.

 

OFERTA SPRZEDAŻY OBEJMUJE:

 

- domenę autosprzedaj.pl

- Serwis internetowy znajdujący się pod adresem http://www.autosprzedaj.pl - serwis przekazujemy skonfigurowany i działający, z oprogramowaniem służącym do przyjmowania automatycznych eksportów od autokomisów oraz z panelem do zarządzania treścią.

 

Dodatkowo, nieodpłatnie, przekażemy konto na Facebooku (1641 fanów) oraz kontakt do firmy informatycznej która do tej pory świadczyła dla nas usługi programistyczne i może pomóc przy dalszych pracach nad rozwojem serwisu.

 

Mamy umowę na pozycjonowanie tego serwisu z wiodącą na rynku firmą zajmującą się pozycjonowaniem - jeżeli nowy właściciel serwisu będzie chciał to w ramach cesji może przejąć od nas tą umowę (mamy wynegocjowane bardzo korzystne stawki).

 

WYDATKI JAKIE DO TEJ PORY PONIEŚLIŚMY W ZWIĄZKU Z SERWISEM AUTOSPRZEDAJ.PL

 

Projekt i wdrożenie serwisu: 1700zł

Oprogramowanie firmy Aprosoft 3190zł

Pozycjonowanie strony 864zł

Prace programistyczne nad ulepszenie strony i dodaniem nowych funkcji: 1611,3zł

 

RAZEM: 7365,3zł brutto

 

JAK ZARABIAĆ PROWADZĄC TEGO TYPU SERWIS ?

 

- serwis jest w top10 w związku z tym nie narzekamy na brak zainteresowania ze strony reklamodawców - nowemu właścicielowi przekażemy dane kontaktowe do firmy która jest zdecydowana na zakup powierzchni boxów reklamowych w serwisie. W tej chwili aktywna jest najprostsza forma zarobkowania na reklamach czyli google adsense.

 

- serwis ma podpięte płatności dotpay - w tej chwili użytkownicy prywatni dodają ogłoszenia gratis, płatna jest opcja wyróżnienia oferty

 

- jedną z istotniejszych formą zarobkowania w tym serwisie jest możliwość pobierania opłaty abonamentowej od autokomisów i dealerów samochodowych za publikowanie ofert (w serwisach typu gratka czy otomoto te opłaty są na poziomie od 150zł miesięcznie) w serwisie autosprzedaj.pl opłata zapewne musiałaby być bardziej konkurencyjna ale zważywszy na ilość autokomisów które już u nas publikują swoje oferty i tak zarobek może być znaczny

 

Serwis jest sprzedawany przez legalnie działającą firmę.

Sprzedam stronę o zarabianiu na stronach www
Opis witryny / domeny / aplikacji:

uu 33 000

odsłony 90 000

źródło GA

 

Więcej info na pw "Tadzik"

Sprzedam serwis społecznościowy dla studentów
Opis witryny / domeny / aplikacji:

Witam,

Sprzedam serwis społecznościowy - w czasach prosperity osiagal ponad 500 uu dziennie, teraz jest trochę opuszczony i niestety jest to dużo mniej. Domena ma 3 lata. PR 4 - zbudowany na cms joomla, więc prosty w obsłudze i rozwijaniu

SPRZEDAM PORTAL INTERNETOWY ARENASPORTU.PL
Opis witryny / domeny / aplikacji:

Witam, 

Sprzedam portal internetowy www.arenasportu.pl 

W styczniu 2012 r.: 
- Średnia dzienna liczba unikalnych użytkowników wynosi 470 - 650 uu. 
- Średnia dzienna liczba odsłon wynosi 950 - 1300 
- Wiek domeny to 4 lata. 
- Page Rank 3. 

Osoby wstępnie zainteresowane proszę o kontakt pod adresem e-mail: arenasportu@gmail.com.