GieldaStron.pl

jtemplate.ru - free extensions for joomla

Portal www.xbox.com.pl + FORUM + SKLEP

Adres strony: http://www.xbox.com.pl
Opis witryny / domeny / aplikacji:

 

Portal poświęcony jest tematyce XBOX.

Sprzedaję go ponieważ nie mam już czasu zajmować się stroną a nie chciał bym żeby moja cała praca związana ze stroną poszła na marne.

 

Zbudowany jest on na platformie WORDPRESS, dzięki czemu jego konfiguracja jest banalnie prosta.

Strona posiada obecnie zielony przystosowany do XBOX kolor i wygląd przypominający styl METRO w Windows 8 i konsoli XBOX 360. W razie wyjścia nowego XBOXA na rynek którego logo podobno ma być koloru niebieskiego w stronie wystarczy zmienić motyw kolorystyczny który zapisany jest w ustawieniach.

Średnia odwiedzin dziennie strony to obecnie około 250, w czasach gdy pisaliśmy na niej więcej newsów było ich nawet 600 !!! Po wpisaniu słowa XBOX strona znajduje się na drugiej stronie, jeszcze kilka miesięcy temu była na pierwszej więc bez problemu może tam wrócić jeśli włożymy w nią trochę pracy.

 

 

Domena opłacona jest do : 2013-09-03, a hosting do : 2013-01-26, rejestracja domeny to ok  2002 rok !!!

 

Portal posiada pod domenę : www.forum.xbox.com.pl – na której jest postawione lecz jeszcze nie dokończone forum.

Jest tez pod domena : www.sklep.xbox.com.pl na której w 5 minut bez problemu w banalny sposób każdy nawet nie mający wielkiego pojęcia o komputerach może postawić sklep internetowy np. : os commerce – wystarczy wejść w menu wybrać sklep który chcemy instalować kliknąć zainstaluj i po 5 minutach na tej poddomenie mamy sklep do którego możemy dodawać towary, np. gry na XBOXA, akcesoria itd. !!!

 

Wraz z witryną sprzedaje wszystkie Newsy, recenzje oraz poradniki Gamescore, które dotychczas został opublikowane.  Dołączam też konto na Twitterze i facebook !!!

Po wpłacie wylicytowanej kwoty prześlę kody AuthInfo potrzebne do cesji domen, prześlę kopie całego serwisu wraz z bazą SQL, wszystkie hasła i logony do wszystkich maili, poddomen, kont na twitterze i facebooku itd.

W razie problemów pomogę też z konfiguracją strony, sklepu i forum.

 


 

Oczywiście największą zaletą strony jest jej niepowtarzalna domena www.xbox.com.pl pod którym ona się znajduje i można ją obejrzeć. Nie mówiąc o prestiży na stronie też można nieźle zarobić wkładają w nią trochę pracy, wystarczy się dogadać z wydawcami gier i umieszczać na niej ich reklamy ( obecnie są tam nasze reklamy google na których zarabiamy, ale po zakupie bez problemu dodasz tam swoje reklamy na których będziesz zarabiać ), oczywiście można też dostawać od nich gry do testów itd.. Wystarczy poświecić jej godzinę dziennie żeby zarobić, ja niestety tej godziny nie mam dla tego muszę się z nią rozstać :(

 

 

 

Zapraszam do licytacji bo prędko aukcji z takim adresem nie znajdziecie !!!

Located in: Strony www