GieldaStron.pl

jtemplate.ru - free extensions for joomla

Domena i Sklep Zoologiczny Kubazoo.com - PR 3!

Opis witryny / domeny / aplikacji:

 

Witam Państwa

 

Oferuję odsprzedaż domeny kubazoo.com (Google page rank - 3) wraz z internetowym sklepem zoologicznym dostępnym pod adresem http://www.kubazoo.com . Kupując tę domenę zyskują Państwo możliwość niemal natychmiastowego rozpoczęcia sprzedaży artykułów zoologicznych pod adresem kubazoo.com. Sklep jest w wersji dwujęzycznej - polskiej i angielskiej. Można oczywiście zrezygnować z prezentowania oferty w jęz. angielskim, jednak uprzedzam, że zainteresowanie klientów z zagranicy jest spore i przy pojawiających się dzisiaj możliwościach zaoferowania sensownych kosztów wysyłki za granicę przez firmy kurierskie, na pewno warte uwagi. Znaczny procent w bazie klientów sklepu stanowią klienci z zagranicy.

Cena dotyczy przede wszystkim domeny - Domena posiada Google pagerank 3 i cieszy się zaufaniem wyszukiwarek. Mimo że sklep zawiesił działalność w 2010 roku i wyświetla informację o tym, do dzisiaj co dziennie otrzymuję telefony od klientów w sprawie zakupu produktów zoologicznych. Kupując zaufaną domenę pomijają Państwo bardzo nieciekawy etap oczekiwania na darmowy ruch w sklepie internetowym - zaczynając od zera taki etap trwa od ok. pół roku do nawet 2 lat, kiedy to można oprzeć sprzedaż na klientach kierowanych bezpłatnie na stronę przez wyszukiwarki. 

W przypadku zakupu domeny ze sklepem kubazoo.com wystarczy zaktualizować sobie ofertę i ceny, i można rozpocząć sprzedaż. Kategorie i produkty można oczywiście dowolnie dostosowywać do swoich wymagań - tworzyć nowe, usuwać, grupować, promować itd. Można masowo dodawać/edytowac produkty. Oczywiście mogą Państwo zainstalować sobie dowolny inny sklep czy portal pod tym adresem.

Na stronie sklepu zostały przeprowadzone prace optymalizacyjne pozwalające na lepszą indeksację strony w 
wyszukiwarkach. Dodatkowo, wraz z oprogramowaniem sklepu otrzymują Państwo zakupione oddzielnie przeze mnie profesjonalne oprogramowanie generujące tzw. przyjazne linki - oprogramowanie to działa na stronie i bardzo skutecznie przeciwdziała m.in. problemowi tzw. "duplicate content", co bywa problemem wielu sklepów internetowych. Licencja przewiduje wieczyste użytkowanie tego oprogramowania w domenie kubazoo.com.

Integracja z porównywarkami cen - otrzymują Państwo również pliki eksportu oferty do porównywarek. Plików jest kilka i zostały stworzone na potrzeby kilku największych porównywarek. Został zainstalowany specjalny skrypt wykonany na moje zamówienie, który jest silnikiem wspierającym generowanie oferty dla poszczególnych porównywarek cen. W razie potrzeby utworzenia jakichś dodatkowych plików dla porównywarek (raczej nie będzie to potrzebne, bo pliki oferty są dość uniwersalne), skontaktuję nabywcę domeny z twórcą skryptu. Ponieważ ja opłaciłem już stworzenie głównego silnika oprogramowania, za dodatkowe porównywarki opłata będzie symboliczna.

Osoba, która zakupi domenę i sklep otrzyma ode mnie dodatkowo: 1 profesjonalnie zredagowany, unikalny opis dowolnie wskazanej nowej kategorii produktów zoologicznych do zamieszczenia w sklepie LUB 3 unikalne opisy różnych produktów zoologicznych, oraz 1-miesięczne wsparcie merytoryczne dotyczące prawidłowego redagowania opisów produktów, tak aby osiągnąć jak najwyższe pozycje w wynikach wyszukiwania dotyczących tych produktów. 

Przede wszystkim jednak, dokonując zakupu na tej aukcji wchodzą Państwo w posiadanie zaufanej domeny internetowej kubazoo.comco ma kluczowe znaczenie dla jak najszybszego osiągnięcia zadowalających wyników sprzedaży, niezależnie od tego czy skorzystają Państwo z aktualnie zainstalowanego oprogramowania sklepu, czy umieszczą Państwo inne pod tym adresem.


Oprogramowanie sklepu jest oparte na skrypcie Zen-Cart Special Edition opracowanym przez krakowską firmę 
Altkomp. W ostatnich dniach konsultowałem z programistami z tej firmy czy istnieje potrzeba aktualizacji 
oprogramowania do najnowszej wersji i po audycie strony stwierdzono, że nie ma takiej potrzeby, ponieważ strona jest optymalnie skonfigurowana zarówno pod względem bezpieczeństwa jak i SEO. Oczywiście nowy właściciel strony może przeprowadzić taką aktualizację na własne życzenie. Sklep posiada ogromne możliwości konfiguracji, których wymieniania tutaj nawet się nie podejmuję.

W razie pytań proszę telefonować pod numer 696 485136.

UWAGA - aktualnie w sklepie wyświetlane są reklamy Google Adsense, ale oczywiście wyłączymy to po zakupie na aukcji. Sklep aktualnie znajduje się na serwerze przejściowym, gdzie oczekuje na nowego właściciela.

 

Zapraszam do licytacji - cena jest okazyjna, to będzie dobra inwestycja!

 

Google PageRank: 3
Located in: Strony www