GieldaStron.pl

jtemplate.ru - free extensions for joomla

Teliad - system sprzedaży linków

 

teliad | Rank Better - Earn MoreDzisiaj opiszę mało znany w Polsce system sprzedaży-kupna linków. Warty jest zwrócenia uwagi ze względu na dosyć dobre zarobki w porównaniu z polskimi systemami czy upadłym linkliftem.

Działanie systemu wymiany linków teliad niewiele różni się od innych tego typu systemów. Jedyne co wyróżnia teliad to sposób umieszczenia linków na stronie- nie ma tutaj żadnych skryptów czy kodów. Po wykupieniu przez klienta linku dostajemy info z odnośnikiem oraz anchorem. Wstawiamy tak owy produkt na naszą stronę, a crawler teliad sprawdza czy wszystko się zgadza- jeśli tak to zaczyna się naliczenia naszych zarobków :-).

Ciekawsze cechy systemu teliad to:

  • ceny, które są niemieckie. W porównaniu z naszymi, mogą być nawet 3krotnie wyższe, a różnica bywa niejednokrotnie różnicą w walucie. Euro:Złoty 4:1 ;-). Nieźle, prawda? System jest wypłacalny, mam konto ponad 3 lata. Płatności przychodzą paypalem. W związku z, wspomnianym wyżej, brakiem skryptów, kodów i tym podobnych - ciężko podpaść googlowi.
  • oprócz zwykłych linków można sprzedawać także pressel pages oraz notki na blogach- tego nie sprawdzałem
  • w panelu klienta mamy wbudowany 'wyceniacz' naszych linków - można się zdziwić ile są one warte na 'zachodzie'

Żeby już nie zanudzać- polecam teliad ze względu na dobre zarobki, dobry (ale anglojęzyczny support), pewność wypłaty i... bezpieczeństwo. Linki wyglądają jak zwykłe linki tekstowe, bez żadnych boksów, skryptów i tym podobnych. Sprzedając w teliad nie narażacie się zbytnio na bana od google :-). Jest też druga strona medalu - w związku z wysokimi cenami - kupowanie jest tam mało opłacalne. Do zarabiania- tak, do pozycjonowania - nie bardzo.

No to co? Nie pozostało Wam nic innego jak zarejestrować się (ref :)):

teliad | Rank Better - Earn More

 

Komentarze   

 
0 #1 oleander 2013-08-07 19:35
ciagle czekam na nowy link :-)
Cytować
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież