GieldaStron.pl

jtemplate.ru - free extensions for joomla

PODEJMĘ WSPÓŁPRACĘ / SPRZEDAM DWA PORTALE OGŁOSZENIOWE

Opis witryny / domeny / aplikacji:

Podejmę współpracę / sprzedam

Witam Państwa
Jestem właścicielem dwóch internetowych portali ogłoszeniowych wymagających rozruchu. Były tworzone na zamówienie i według specyfikacji mojego autorstwa. Szukam inwestorów z pomysłem i zapleczem ludzi, chcących nawiązać współpracę polegającą na rozwijaniu portali, tworzeniu kampanii promocyjnych i wdrażaniu portali na rynek. Jestem skłonny użyczyć/wydzierżawić portale w oparciu o umowę cywilną. Zainteresowanych kupnem, również zapraszam do rozmowy. Działam z ramienia uczciwej firmy będącej płatnikiem VAT.
Przedmiotem ogłoszenia, są:


1. Rozbudowany i wielojęzyczny portal ogłoszeniowy zorientowany na handel samochodami ciężarowymi, sprzętem ciężkim i częściami.
Portal widnieje pod adresem http://www.truck-offers.eu . Został stworzony w 2009 roku, w oparciu o autorski interfejs umożliwiający rozwijanie frontendu w pięciu językach – polskim, niemieckim, angielskim, rosyjskim i francuskim. 
Portal posiada rozwijalne kategorie, przy których wyświetlana jest aktualna ilość dodanych ogłoszeń. Użytkownicy podczas rejestracji mogą ustawić swoją lokalizację na mapie google i wybrać preferowane języki korespondencyjne. W ramach konta można dodawać ogłoszenia, promować je (pogrubienie / strona główna), jak również prowadzić korespondencję z innymi użytkownikami serwisu. 
Portal zintegrowany został z systemem płatności dotpay. Korzystanie z serwisu wiąże się z wykupieniem pakietu ogłoszeń.


2. Projekt stworzony z myślą o przedsiębiorcach z całej Polski działających w branży przemysłu wydobywczego (surowce i minerały), którzy chcą reklamować swoje usługi i towary za pośrednictwem Internetu. Portal dostępny jest pod adresem http://www.kopalnie.info
Możliwości, które oferuje portal, to dodawanie wpisów (wraz z mapą) do każdej z kategorii i dodawanie ogłoszeń sprzętu i usług. 
Po rejestracji każdy użytkownik dostaje możliwość korzystania z serwisu za darmo przez okres 31 dni. Dłuższe korzystanie z portalu wiąże się z wykupieniem abonamentu na określony czas (płatności obsługiwane przez firmę przelewy24.pl). 
Kopalnie.info są projektem tworzonym na przestrzeni ostatnich kilku miesięcy. Oprócz kompletnego dopracowania portalu pod względem technicznym i stworzenia regulaminu, wykonana została indetyfikacja wizualna w postaci logotypu, papieru firmowego i wizytówek. 
Na potrzeby rozwoju portalu, została sporządzona baza kopalnii licząca ponad 200 pozycji. 
Oba portale zostały wykonane profesjonalnie, z uwzględnieniem aktualnych standardów tworzenia stron internetowych. Przy tworzeniu każdego, udział brały co najmniej 3 zewnętrzne firmy. Czas pracy poświęcony na każdy portal to conajmniej kilkaset godzin. Tłumaczenia zostały wykonane przez warszawskie biuro tłumaczeń Dortekst z siedzibą na al. Jerozolimskich. 

Zainteresowanym firmom przedstawię dokładne specyfikacje i testowe dane dostępowe. 

Oferty i zapytania proszę słać na adres e-mail: kontakt@kopalnie.info. Telefon kontaktowy: 600-069-150

Pozdrawiam serdecznie

Samnet

Located in: Strony www

Ostatnie Wiadomości i Porady

ilosc-linkow-przychodzacych-ich-jakosc-a-pagerankCo by się nie mówiło o PageRank Google'a (odwieczne spory o znaczeniu w pozycjonowaniu) jedno jest pewne- wysoki PR pozwala nam osiągnąć sporo stałego,...
czy-warto-kupowac-fanowDzisiaj zajmę się sprawą kupna fanów na allegro lub stronach przeznaczonych do wymiany fanów na facebook'u. Będzie krótko i treściwie, bo sprawa wydaje mi...
teliad-system-sprzedazy-linkow  Dzisiaj opiszę mało znany w Polsce system sprzedaży-kupna linków. Warty jest zwrócenia uwagi ze względu na dosyć dobre zarobki w porównaniu z polskimi...