GieldaStron.pl

jtemplate.ru - free extensions for joomla

Portal treningowy: trening, dieta, suplementacja

Opis witryny / domeny / aplikacji:

Pomysł na portal

Portal powstał na fali coraz większego zainteresowania tematyką sportu i zdrowego trybu życia w naszym kraju. Chcąc dostarczyć internautom wartościowych oraz rzetelnych informacji stworzyliśmy miejsce, na łamach którego swoją wiedzę i doświadczenie przekazywali zebrani przez nas Eksperci – licencjonowani trenerzy personalni, dietetycy, fizjoterapeuci, sportowcy. Zbudowaliśmy bazę ciekawych i podanych w przystępnej formie informacji, z których skorzystają zarówno początkujący jak i zaawansowani entuzjaści zdrowego trybu życia.

 

Model biznesowy przedsięwzięcia i perspektywy rozwoju

Rynek akcesoriów treningowych, suplementów i zdrowej żywności to ogromna ilość producentów i podmiotów usługowych, którym zależy na dotarciu do potencjalnego klienta i eksploatowaniu nowych kanałów sprzedaży. 

Nasycony unikalnymi treściami portal internetowy o tematyce dietetyczno-treningowej może stanowić świetną bazę do sprzedaży produktów zewnętrznego sklepu (poprzez nasycenie merytorycznych materiałów, których poszukują internauci, treściami sprzedażowymi ) lub stanowić punkt wyjścia do uruchomienia własnego sklepu z akcesoriami treningowymi i/lub zdrową żywnością czy suplementami. Inne obszary, w których można z powodzeniem monetyzować przedsięwzięcie to rehabilitacja, odzież sportowa, eventy treningowe, sieci klubów sportowych.

Portal internetowy umożliwia szerokie działania content marketingowe, realne wpływanie na pozycję sklepu internetowego w wyszukiwarce Google (poprzez odpowiednie linkowanie) i przede wszystkim skupienie precyzyjnie określonej grupy odbiorców, do której możemy kierować efektywne komunikaty i przekazy sprzedażowe.

 

Potencjalne kanały monetyzacji przedsięwzięcia:

 • portal internetowy jako skuteczny kanał sprzedaży istniejącego już sklepu internetowego,
 • portal internetowy jako kanał sprzedaży nowego sklepu internetowego, budujący nową markę, pozycjonujący ją w umysłach kupujących oraz skupiający wokół niej aktywnych użytkowników Internetu.
 • portal internetowy jako zaplecze SEO,
 • sprzedaż przestrzeni reklamowych na portalu, 
 • sprzedaż płatnych recenzji i tekstów sponsorowanych,
 • produkcja płatnych/sponsorowanych przez reklamodawców publikacji w formie e-booków.

 

Zaplecze 

 • w pełni funkcjonalny, nowoczesny portal internetowy, przystosowany także do działania na urządzeniach mobilnych,
 • blisko 300 unikalnych tekstów stworzonych przez ekspertów w swoich dziedzinach - dostosowanych pod SEO i mających potencjał sprzedażowy,
 • baza 2 tysięcy profesjonalnych zdjęć,
 • bogata baza fanów na portalu internetowym Facebook (około 40 tysięcy),
 • rozbudowany model blogosfery, który umożliwia aktywizację użytkowników,
 • gotowa infrastruktura pod podpięcie sklepu internetowego. Portal oparty jest na wodpressie, przez co wprowadzenie zmian nie jest kosztowne.

 

Cena: 35000
Osobowa kontaktowa: Dominik
Telefon: 882413077
Located in: Strony www

Ostatnie Wiadomości i Porady

ilosc-linkow-przychodzacych-ich-jakosc-a-pagerankCo by się nie mówiło o PageRank Google'a (odwieczne spory o znaczeniu w pozycjonowaniu) jedno jest pewne- wysoki PR pozwala nam osiągnąć sporo stałego,...
czy-warto-kupowac-fanowDzisiaj zajmę się sprawą kupna fanów na allegro lub stronach przeznaczonych do wymiany fanów na facebook'u. Będzie krótko i treściwie, bo sprawa wydaje mi...
teliad-system-sprzedazy-linkow  Dzisiaj opiszę mało znany w Polsce system sprzedaży-kupna linków. Warty jest zwrócenia uwagi ze względu na dosyć dobre zarobki w porównaniu z polskimi...